Wycieczka do Warszawy klas VI-VIII
W środę 27 października 2021 roku młodzież klas VI, VII i VIII pod opieką pani M. Kubik i pani I. Smus wybrała się na wycieczkę do Warszawy. Tam aktywnie spędziła czas na trampolinach w centrum rozrywki w Stacji Grawitacji. Humory dopisywały, uczniowie korzystali z wszelkich możliwych atrakcji, najodważniejsi próbowali swoich sił w parku linowym, zawieszonym nad głowami skaczących, przy suficie wysokiej hali sportowej. Z całą pewnością wszyscy poprawili swoją sprawność fizyczną, niektórzy pokonali swoje słabości, skacząc z wysokiego podestu na miękkie materace czy próbując swoich możliwości w innych dyscyplinach.

Po wysiłku fizycznym przyszedł czas na relaks. Młodzież w kinie Helios w Blue City obejrzała film akcji pt. „ Venom 2: Carnage”, który powstał na podstawie serii komiksów o tytułowej postaci. Wszyscy z zaciekawieniem śledzili akcję, wyszli z sali pełni emocji i wrażeń.

Na koniec naszego pobytu w stolicy uczniowie w ramach patriotycznego wychowania odwiedzili Cmentarz Wojskowy na Powązkach. Tu oddali cześć i hołd patronowi szkoły K.K.Baczyńskiemu, składając wiązankę w barwach narodowych i zapalając światełka.

W godzinach popołudniowych wszyscy szczęśliwie wrócili do swoich domów. Z całą pewnością nie był to czas stracony, młodzież wesoło spędziła chwile poza murami szkoły.